off

Uitslagen Midden Drenthe Loop 2016

Hierbij de uitslagen van de op 21 mei 2016 verlopen Midden Drenthe Loop

Plaats Bib Name Distance Affiliation Category Guntime Result Start Finish
1 651 Sven Koerts 1 km Jongens 0:04:37 0:04:36 0:00:01 0:04:37
2 652 Guido Venema 1 km Jongens 0:05:04 0:05:03 0:00:01 0:05:04
3 601 Tessa Kort 1 km Meisjes 0:05:22 0:05:21 0:00:01 0:05:22

 

Plaats Bib Name Distance Affiliation Category Guntime Result Start Finish
1 676 Dylan Lucas 1500 m Jongens 0:05:29 0:05:28 0:00:01 0:05:29
2 677 Tim Snippe 1500 m Jongens 0:05:49 0:05:48 0:00:01 0:05:49
3 626 Maud Venema 1500 m Meisjes 0:06:31 0:06:30 0:00:01 0:06:31
4 627 Fleur Wanders 1500 m Meisjes 0:06:41 0:06:40 0:00:01 0:06:41
5 628 Meike van Wamel 1500 m Meisjes 0:07:31 0:07:30 0:00:01 0:07:31

 

Pl Bib Name Distance Affiliation Category Guntime Result Start Finish
1 15 Corien Wegkamp 5 km Zwartemeer Dames 40- 0:20:42 0:20:40 0:00:02 0:20:42
2 9 Ilona Stille 5 km Hoogeveen Dames 40- 0:21:15 0:21:14 0:00:00 0:21:15
3 6 Irma Wielink 5 km Westerbork Dames 40- 0:26:45 0:26:41 0:00:03 0:26:45
4 10 Denise Lucas 5 km Hoogeveen Dames 40- 0:27:20 0:27:20 0:00:00 0:27:20
5 16 Kim van der Veen 5 km Westerbork Dames 40- 0:28:10 0:28:05 0:00:04 0:28:10
6 1 Esther Boom 5 km Beilen Dames 40- 0:29:28 0:29:24 0:00:03 0:29:28
7 5 Renate Beuving 5 km Westerbork Dames 40- 0:32:51 0:32:45 0:00:05 0:32:51
8 11 Maaike Wanders 5 km Hoogeveen Dames 40- 0:33:55 0:33:51 0:00:03 0:33:55
9 4 Karlijn Christiaans 5 km Smilde Dames 40- 0:33:58 0:33:52 0:00:06 0:33:58
10 13 Nienke Schunselaar 5 km Dedemsvaart Dames 40- 0:34:43 0:34:36 0:00:07 0:34:43
11 14 Maureen 5 km Hoogeveen Dames 40- 0:36:53 0:36:44 0:00:09 0:36:53
12 12 Mariska Pijper 5 km Veendam Dames 40- 0:39:00 0:38:53 0:00:06 0:39:00
13 7 Sandra Jansen 5 km Hoogeveen Dames 40- 0:44:30 0:44:20 0:00:09 0:44:30
14 8 Renate Zomer 5 km Slagharen Dames 40- 0:44:30 0:44:20 0:00:09 0:44:30

 

Pl Bib Name Distance Affiliation Category Guntime Result Start Finish
1 67 Liane de Wit 5 km Assen Dames 40+ 0:21:21 0:21:20 0:00:00 0:21:21
2 62 Henriëtte Pepels 5 km Beilen Dames 40+ 0:23:16 0:23:14 0:00:01 0:23:16
3 56 Jet van Mensvoort 5 km Smilde Dames 40+ 0:23:23 0:23:19 0:00:03 0:23:23
4 59 Jannie Drenth 5 km Beilen Dames 40+ 0:26:34 0:26:32 0:00:01 0:26:34
5 55 Tamara van Windt 5 km Amsterdan Dames 40+ 0:27:51 0:27:47 0:00:04 0:27:51
6 54 Manda Broekhuis 5 km Groningen Dames 40+ 0:29:55 0:29:50 0:00:04 0:29:55
7 66 Harmtje Jager 5 km Beilen Dames 40+ 0:31:50 0:31:47 0:00:03 0:31:50
8 65 Frederiek Dilling 5 km Rolde Dames 40+ 0:32:27 0:32:23 0:00:03 0:32:27
9 58 Willy Everts 5 km Hoogeveen Dames 40+ 0:33:15 0:33:10 0:00:05 0:33:15
10 57 Tineke Buikema 5 km Hoogeveen Dames 40+ 0:33:21 0:33:16 0:00:05 0:33:21
11 64 Jolanda Bouwmeester 5 km Hoogeveen Dames 40+ 0:34:43 0:34:35 0:00:07 0:34:43
12 60 Brenda Beuving 5 km Westerbork Dames 40+ 0:39:00 0:38:53 0:00:06 0:39:00
13 61 J. ter Haar 5 km Slagharen Dames 40+ 0:40:45 0:40:37 0:00:07 0:40:45
14 63 Ankie Bekelaar 5 km Hoogeveen Dames 40+ 0:44:51 0:44:43 0:00:08 0:44:51
15 51 Jannie Schutterop 5 km Slagharen Dames 40+ 0:44:58 0:44:49 0:00:08 0:44:58

 

Pl Bib Name Distance Affiliation Category Guntime Result Start Finish
1 108 Job Ijtsma 5 km Hoogeveen Heren 40- 0:18:43 0:18:42 0:00:01 0:18:43
2 102 Lester Struijk 5 km Schiedam Heren 40- 0:19:35 0:19:33 0:00:02 0:19:35
3 110 Jan-Jorrit Lubben 5 km Zwartemeer Heren 40- 0:20:29 0:20:27 0:00:02 0:20:29
4 105 Edwin Gils 5 km Westerbork Heren 40- 0:20:33 0:20:31 0:00:01 0:20:33
5 104 Richard Kort 5 km Zwiggelte Heren 40- 0:20:36 0:20:34 0:00:02 0:20:36
6 103 Maarten Otten 5 km Groningen Heren 40- 0:20:52 0:20:51 0:00:01 0:20:52
7 109 Roy Grotentraast 5 km Hoogeveen Heren 40- 0:21:36 0:21:35 0:00:01 0:21:36
8 107 Roy Moes 5 km Smilde Heren 40- 0:23:30 0:23:27 0:00:02 0:23:30
9 101 Patrick Vos 5 km Westerbork Heren 40- 0:25:21 0:25:19 0:00:02 0:25:21
10 106 Rick ter Veld 5 km Zuidlaren Heren 40- 0:26:02 0:25:59 0:00:02 0:26:02
11 111 Jan-Willem Beugel 5 km Westerbork Heren 40- 0:28:44 0:28:36 0:00:08 0:28:44

 

Pl Bib Name Distance Affiliation Category Guntime Result Start Finish
1 159 Robert Beute 5 km Assen Heren 40+ 0:18:09 0:18:09 0:00:00 0:18:09
2 157 Horst van den Berg 5 km Hoogeveen Heren 40+ 0:19:24 0:19:22 0:00:01 0:19:24
3 156 Kasper Wulff 5 km Hoogeveen Heren 40+ 0:19:50 0:19:49 0:00:00 0:19:50
4 162 Mark Kerssies 5 km Hijken Heren 40+ 0:20:01 0:20:00 0:00:01 0:20:01
5 164 Jan Roeles 5 km Beilen Heren 40+ 0:20:10 0:20:08 0:00:01 0:20:10
6 155 Nico de Jong 5 km Zuidwolde Heren 40+ 0:21:00 0:20:59 0:00:00 0:21:00
7 163 Herman Gort 5 km Hoogeveen Heren 40+ 0:23:40 0:23:38 0:00:02 0:23:40
8 165 Jan Jager 5 km Beilen Heren 40+ 0:24:37 0:24:31 0:00:06 0:24:37
9 158 Wim Snippe 5 km Beilen Heren 40+ 0:25:08 0:25:06 0:00:01 0:25:08
10 160 Winston Moes 5 km Smilde Heren 40+ 0:25:59 0:25:55 0:00:03 0:25:59
11 161 Koos Kip 5 km Hoogeveen Heren 40+ 0:26:28 0:26:26 0:00:02 0:26:28
12 151 Harry Prins 5 km Beilen Heren 40+ 0:29:01 0:28:56 0:00:04 0:29:01
13 153 Niek Wolthers 5 km Hoogeveen Heren 40+ 0:31:09 0:31:03 0:00:05 0:31:09
14 154 Dolf Dekker 5 km Hoogeveen Heren 40+ 0:31:09 0:31:04 0:00:05 0:31:09
15 152 Wim Christiaans 5 km Westerbork Heren 40+ 0:33:25 0:33:19 0:00:06 0:33:25
16 166 B. Schreuder 5 km Zweeloo Heren 40+ 0:44:58 0:44:52 0:00:05 0:44:58

 

Pl Bib Name Distance Affiliation Category Guntime Result Start Finish
1 206 Marjolein de Lange 10 km Ruinen Dames 40- 0:49:01 0:48:59 0:00:01 0:49:01
2 203 Paula Bartelds 10 km Eindhoven Dames 40- 0:56:09 0:56:04 0:00:05 0:56:09
3 202 Agnes Schotanus 10 km Westerbork Dames 40- 0:58:18 0:58:12 0:00:05 0:58:18
4 205 Monique Hoogeveen 10 km Wijster Dames 40- 0:58:57 0:58:46 0:00:10 0:58:57
5 207 Gera Kuijer 10 km Aalden Dames 40- 1:01:00 1:00:58 0:00:02 1:01:00
6 204 Danielle Kors 10 km Ten Boer Dames 40- 1:08:37 1:08:32 0:00:04 1:08:37

 

Pl Bib Name Distance Affiliation Category Guntime Result Start Finish
1 266 Adrie Hartholt 10 km Appelscha Dames 40+ 0:51:19 0:51:16 0:00:02 0:51:19
2 263 Leni Hofstede 10 km Mantinge Dames 40+ 0:52:12 0:52:05 0:00:07 0:52:12
3 256 Rita Landeweerd 10 km Groningen Dames 40+ 0:53:54 0:53:51 0:00:03 0:53:54
4 251 Renate van Dop 10 km Westerbork Dames 40+ 0:55:48 0:55:42 0:00:06 0:55:48
5 269 Ronneke van der Molen 10 km Beilen Dames 40+ 0:55:57 0:55:50 0:00:07 0:55:57
6 252 Nelleke van Veen 10 km Fochteloo Dames 40+ 0:56:03 0:55:59 0:00:04 0:56:03
7 259 Inge Kleinman 10 km Groningen Dames 40+ 0:56:46 0:56:38 0:00:08 0:56:46
8 264 Erica Luning 10 km Westerbork Dames 40+ 0:57:21 0:57:14 0:00:06 0:57:21
9 265 Clara de Boer 10 km Bolsward Dames 40+ 0:57:57 0:57:53 0:00:03 0:57:57
10 267 Trea de Vries 10 km Westerbork Dames 40+ 0:59:39 0:59:29 0:00:09 0:59:39
11 261 Hetty van Burg 10 km Westerbork Dames 40+ 1:01:25 1:01:18 0:00:07 1:01:25
12 253 Sonja Riemersma 10 km Zwiggelte Dames 40+ 1:02:39 1:02:36 0:00:03 1:02:39
13 262 Janny Weurding-Janssen 10 km Beilen Dames 40+ 1:02:52 1:02:49 0:00:03 1:02:52
14 255 Jeanette Naber 10 km Groningen Dames 40+ 1:04:06 1:03:59 0:00:06 1:04:06
15 258 Hennie van Beek 10 km Haren Dames 40+ 1:07:03 1:06:55 0:00:07 1:07:03
16 260 EHA Eringa 10 km Onnen Dames 40+ 1:07:03 1:06:54 0:00:08 1:07:03
17 254 M. Westerman 10 km Groningen Dames 40+ 1:08:53 1:08:48 0:00:05 1:08:53
18 257 Annemie Hanssen 10 km Groningen Dames 40+ 1:10:14 1:10:09 0:00:05 1:10:14

 

Pl Bib Name Distance Affiliation Category Guntime Result Start Finish
1 311 Erik Linderholz 10 km De Wijk Heren 40- 0:36:12 0:36:11 0:00:01 0:36:12
2 310 Erik Deenen 10 km Groningen Heren 40- 0:36:29 0:36:27 0:00:02 0:36:29
3 312 Robert Huisjes 10 km Assen Heren 40- 0:37:35 0:37:34 0:00:00 0:37:35
4 309 Arnoud van Waardenburg 10 km Groningen Heren 40- 0:45:45 0:45:41 0:00:03 0:45:45
5 208 Fokko Ebbens 10 km Utrecht Heren 40- 0:46:29 0:46:17 0:00:12 0:46:29
6 304 Roel Schokker 10 km Westerbork Heren 40- 0:47:07 0:47:05 0:00:01 0:47:07
7 308 Philip Pruim 10 km Groningen Heren 40- 0:48:10 0:48:06 0:00:03 0:48:10
8 305 Arnoud Brinkman 10 km Zuidlaren Heren 40- 0:48:27 0:48:20 0:00:07 0:48:27
9 314 Gijsbert Tijseling 10 km Zevenhuizen Heren 40- 0:48:58 0:48:53 0:00:04 0:48:58
10 307 Douwe visser 10 km Heerenveen Heren 40- 0:49:11 0:49:03 0:00:08 0:49:11
11 313 Eduard van Holland 10 km Hoogeveen Heren 40- 0:52:38 0:52:34 0:00:03 0:52:38
12 315 Ido van der Scheer 10 km Zuidlaren Heren 40- 0:53:01 0:52:54 0:00:06 0:53:01
13 306 Henk Popken 10 km Appelscha Heren 40- 0:54:48 0:54:44 0:00:03 0:54:48
14 303 Mischa borsboom 10 km Witteveen Heren 40- 0:58:57 0:58:47 0:00:10 0:58:57
15 301 Michiel Kaldijk 10 km Groningen Heren 40- 1:03:54 1:03:42 0:00:11 1:03:54

 

Pl Bib Name Distance Affiliation Category Guntime Result Start Finish
1 363 Jannes Dolfing 10 km Westerbork Heren 40+ 0:38:37 0:38:36 0:00:00 0:38:37
2 366 Adriaan Huisman 10 km Oosterwolde Heren 40+ 0:39:41 0:39:40 0:00:01 0:39:41
3 367 Bart van der Kolk 10 km Eursinge Heren 40+ 0:46:42 0:46:40 0:00:01 0:46:42
4 365 Arjan Weurding 10 km Westerbork Heren 40+ 0:48:15 0:48:11 0:00:03 0:48:15
5 354 Hans van den Berg 10 km Coevorden Heren 40+ 0:48:45 0:48:32 0:00:12 0:48:45
6 371 Peter Verkaaik 10 km Assen Heren 40+ 0:49:26 0:49:25 0:00:01 0:49:26
7 375 Leonardo Veen 10 km Groningen Heren 40+ 0:50:35 0:50:27 0:00:08 0:50:35
8 373 Peter Disseldorp 10 km Zuidhorn Heren 40+ 0:51:13 0:51:05 0:00:07 0:51:13
9 370 Lieuwe Dijkstra 10 km Oosterwolde Heren 40+ 0:52:53 0:52:51 0:00:02 0:52:53
10 359 Harry Becker 10 km Westerbork Heren 40+ 0:54:09 0:54:07 0:00:02 0:54:09
11 374 Tonny Verhoef 10 km Hooghalen Heren 40+ 0:55:36 0:55:25 0:00:11 0:55:36
12 353 Bert van der Weide 10 km Hooghalen Heren 40+ 0:56:44 0:56:31 0:00:12 0:56:44
13 358 Alewijn van Asperen 10 km Zwiggelte Heren 40+ 0:57:51 0:57:42 0:00:09 0:57:51
14 362 Ben van der Bij 10 km Groningen Heren 40+ 0:58:30 0:58:24 0:00:06 0:58:30
15 357 Chery Wortelboer 10 km Westerbork Heren 40+ 0:59:05 0:58:56 0:00:08 0:59:05
16 372 Hans Ottenhof 10 km Beilen Heren 40+ 0:59:39 0:59:29 0:00:09 0:59:39
17 361 Gerrit Lahuis 10 km Aalden Heren 40+ 0:59:47 0:59:41 0:00:05 0:59:47
18 368 Teun Grit 10 km Westerbork Heren 40+ 1:00:39 1:00:33 0:00:06 1:00:39
19 356 Niek Verhoeff 10 km Meppel Heren 40+ 1:01:24 1:01:21 0:00:02 1:01:24
20 352 Harrie van der Meer 10 km Hoogeveen Heren 40+ 1:08:53 1:08:47 0:00:06 1:08:53
21 369 Meine Visser 10 km Bolsward Heren 40+ 1:10:36 1:10:31 0:00:04 1:10:36

 

Pl Bib Name Distance Affiliation Category Guntime Result Start Finish
1 404 Brenda de Jong 21 km Drachten Dames 40- 1:40:23 1:40:17 0:00:06 1:40:23
2 401 Marjolein van Linschoten 21 km Rijswijk Zh Dames 40- 1:44:19 1:44:09 0:00:10 1:44:19
3 402 Marije Botterblom 21 km Gieten Dames 40- 1:47:57 1:47:54 0:00:03 1:47:57
4 405 Sandra van Diemen 21 km Groningen Dames 40- 1:53:30 1:53:20 0:00:10 1:53:30

 

Pl Bib Name Distance Affiliation Category Guntime Result Start Finish
1 458 Claudia van Tellingen 21 km Sleen Dames 40+ 1:47:42 1:47:39 0:00:03 1:47:42
2 462 Gaby Gabay 21 km Groningen Dames 40+ 1:49:00 1:48:54 0:00:05 1:49:00
3 461 Else Tepper 21 km Hoogeveen Dames 40+ 2:01:46 2:01:37 0:00:08 2:01:46
4 460 Trea Dekker 21 km Smilde Dames 40+ 2:02:45 2:02:39 0:00:05 2:02:45
5 454 Marja de Smet 21 km Emmen Dames 40+ 2:11:44 2:11:35 0:00:08 2:11:44
6 451 Petra Buist – Bijma 21 km Noordwolde Gn Dames 40+ 2:31:48 2:31:38 0:00:10 2:31:48
7 457 Erna Veening 21 km Noordwolde Dames 40+ 2:31:48 2:31:39 0:00:09 2:31:48
8 456 Carina Doesburg 21 km Sauwerd Dames 40+ 2:31:49 2:31:40 0:00:09 2:31:49

 

Pl Bib Name Distance Affiliation Category Guntime Result Start Finish
1 505 Harmen Stam 21 km Ten Boer Heren 40- 1:33:30 1:33:29 0:00:01 1:33:30
2 507 Gerwin Grootvonk 21 km Eelde Heren 40- 1:38:16 1:38:10 0:00:05 1:38:16
3 504 Eelco de Groot 21 km Assen Heren 40- 1:41:25 1:41:21 0:00:04 1:41:25
4 503 Wilfred ten Caat 21 km Elim Heren 40- 1:44:45 1:44:41 0:00:04 1:44:45
5 506 Stefan Hartgers 21 km Emmen Heren 40- 1:51:09 1:51:02 0:00:07 1:51:09
6 501 Rens van Gennip 21 km Assen Heren 40- 1:51:57 1:51:52 0:00:04 1:51:57
7 502 Roy Jansen 21 km Meppel Heren 40- 2:28:01 2:28:00 0:00:01 2:28:01

 

Pl Bib Name Distance Affiliation Category Guntime Result Start Finish
1 554 Aard van der Vinne 21 km Dedemsvaart Heren 40+ 1:20:36 1:20:35 0:00:01 1:20:36
2 584 Pieter-Jan Kooi 21 km Loppersum Heren 40+ 1:25:53 1:25:51 0:00:02 1:25:53
3 572 Martin Lohof 21 km Borger Heren 40+ 1:31:22 1:31:21 0:00:01 1:31:22
4 586 Jos Arends 21 km Borger Heren 40+ 1:33:24 1:33:22 0:00:02 1:33:24
5 571 Tom van Tellingen 21 km Sleen Heren 40+ 1:33:35 1:33:33 0:00:01 1:33:35
6 559 Jan Stolker 21 km Steenwijk Heren 40+ 1:35:15 1:35:07 0:00:08 1:35:15
7 591 Marco Bakker 21 km Beilen Heren 40+ 1:35:35 1:35:32 0:00:03 1:35:35
8 566 Ido Verbree 21 km Assen Heren 40+ 1:40:19 1:40:13 0:00:05 1:40:19
9 582 Rolf Gritter 21 km Dwingeloo Heren 40+ 1:40:28 1:40:21 0:00:07 1:40:28
10 561 Iddo Riemersma 21 km Zwiggelte Heren 40+ 1:41:33 1:41:30 0:00:03 1:41:33
11 593 Edde van de Vosse 21 km Groningen Heren 40+ 1:42:40 1:42:36 0:00:03 1:42:40
12 558 Frans Raven 21 km Beilen Heren 40+ 1:43:04 1:43:00 0:00:04 1:43:04
13 573 Dijkstra 21 km Bovensmilde Heren 40+ 1:43:26 1:43:23 0:00:03 1:43:26
14 597 Edwin Zwiep 21 km Zuidwolde Heren 40+ 1:43:59 1:43:55 0:00:03 1:43:59
15 581 Anno Brandsema 21 km Beilen Heren 40+ 1:44:34 1:44:30 0:00:04 1:44:34
16 574 Folkert Tiehkamp 21 km Assen Heren 40+ 1:44:48 1:44:45 0:00:02 1:44:48
17 577 Erik Pakes 21 km Roden Heren 40+ 1:46:43 1:46:40 0:00:03 1:46:43
18 590 Wessel Kranghand 21 km Hoogeveen Heren 40+ 1:47:09 1:46:59 0:00:09 1:47:09
19 583 Jannes Bouwmeester 21 km Beilen Heren 40+ 1:47:50 1:47:46 0:00:03 1:47:50
20 585 Marco Berning 21 km Borger Heren 40+ 1:48:27 1:48:20 0:00:06 1:48:27
21 596 Henk Heemskerk 21 km Groningen Heren 40+ 1:49:00 1:48:54 0:00:05 1:49:00
22 589 Marcel Bakker 21 km Hoogeveen Heren 40+ 1:50:37 1:50:28 0:00:09 1:50:37
23 551 Albert Zijlstra 21 km Elsloo Fr Heren 40+ 1:50:38 1:50:31 0:00:06 1:50:38
24 579 Jan Holtrop 21 km Emmen Heren 40+ 1:50:57 1:50:50 0:00:07 1:50:57
25 568 Eppo Otten 21 km Stuifzand Heren 40+ 1:51:53 1:51:51 0:00:02 1:51:53
26 563 Bart van der Veen 21 km Hooghalen Heren 40+ 1:53:33 1:53:28 0:00:05 1:53:33
27 555 Lammert Klaren 21 km Emmen Heren 40+ 1:53:40 1:53:32 0:00:08 1:53:40
28 557 Frits Michiels 21 km Westerbork Heren 40+ 1:54:07 1:54:06 0:00:01 1:54:07
29 595 Jan Nauta 21 km Groningen Heren 40+ 1:54:29 1:54:24 0:00:05 1:54:29
30 580 Nico-Pieter Anbergen 21 km Dalen Heren 40+ 1:54:53 1:54:40 0:00:12 1:54:53
31 578 Rick Kosse 21 km Westerbork Heren 40+ 1:54:53 1:54:40 0:00:12 1:54:53
32 592 Zuidema 21 km Niehove Heren 40+ 1:55:42 1:55:34 0:00:07 1:55:42
33 556 Harry van Os 21 km Beilen Heren 40+ 1:55:43 1:55:36 0:00:07 1:55:43
34 587 H Berends 21 km Assen Heren 40+ 1:55:59 1:55:47 0:00:11 1:55:59
35 576 Ron Kootstra 21 km Borger Heren 40+ 1:56:31 1:56:24 0:00:07 1:56:31
36 565 Brink 21 km Harderwijk Heren 40+ 1:56:31 1:56:24 0:00:07 1:56:31
37 575 Frits Groen 21 km Meppel Heren 40+ 1:57:15 1:57:04 0:00:11 1:57:15
38 552 Patrick Folkersma 21 km Keulen Heren 40+ 1:58:49 1:58:38 0:00:10 1:58:49
39 594 Piet Schut 21 km Orvelte Heren 40+ 2:01:07 2:00:59 0:00:08 2:01:07
40 567 Rudy van der Wijk 21 km Beilen Heren 40+ 2:01:46 2:01:35 0:00:10 2:01:46
41 570 Henk de Groot 21 km Beilen Heren 40+ 2:03:06 2:02:59 0:00:07 2:03:06
42 553 Rob van Linschoten 21 km Groningen Heren 40+ 2:09:05 2:08:53 0:00:12 2:09:05
43 569 Marcel ten Brummelhuis 21 km Stuifzand Heren 40+ 2:13:31 2:13:29 0:00:02 2:13:31
44 560 Henri Vierhoven 21 km Westerbork Heren 40+ 2:16:08 2:15:58 0:00:09 2:16:08
45 588 Roel Braamskamp 21 km Assen Heren 40+ 2:16:50 2:16:44 0:00:06 2:16:50
46 562 Kor Gorter 21 km Glimmen Heren 40+ 2:20:14 2:20:12 0:00:01 2:20:14
Over de auteur